Hakkımızda


Mete Bilgisayar Bilişim Sektöründe 2002'den beri gelen deneyime sahip girişimcilerin oluşturduğu, iş ilişkilerinde maddi menfaati minimum düzeyde tutan, titiz çalışan, çözüm odaklı yaklaşımları ile müşterilerinin memnuniyetini en üstte tutmaya gayret gösteren bir bilgi-işlem ekibidir.

Mete Bilgisayar  Siz değerli müşterilerine verdiği hizmetlerin yanısıra, alanı dışında kalan projelerinden bazılarını  anlaşmalı olduğu çözüm ortakları ile birlikte yürütmektedir.

 

Mete Bilgisayar çok farklı sektörlerden gelen şirketlerle yaptığı yıllık bakım ve servis anlaşmalarıyla, müşterilerinin bilgisayar iş akışlarının düzenli ve sorunsuz olarak devam etmesini sağlamaktadır. Kurulduğu yıldan bu yana; verdiği sözlerini tutmayı, bilgi seviyesini sürekli artırmayı ve asıl reklamın müşteri memnuniyeti olduğu inancıyla çalışmalarını titizlikle sürdürmeyi ilke edinmiştir. 

 

Mete Bilgisayar görev ve prensiplerini şu şekilde sıralamaktadır: 

  • Faaliyet Alanındaki Tüm gelişmeleri takip ederek son teknolojiyi müşterilerinin hizmetine sunmayı bir görev bilir.
  • Firmanızı anlayabilecek en doğru iletişimi kurmayı, sizi, sizin yerinize geçerek analiz etmeyi, kötü sürprizlere yer bırakmamayı bilir.
  • Projelerinizde firmanıza katma değer sağlar, , firmanızın dış kaynak kullanımlarında sizi fazla harcamalara karşı uyarır.
  • Kendi Sektörünüzde lider olmanızı Bilişim faktörlerini tespit ederek size yön verir.
  • Müşterilerine Hiçbir zaman anlık kazanç mantığı ile bakmaz, önemli olan güveni ve devamlılığı sağlamaktır.
  • Müşterilerin taleplerini dinler ancak yapamayacakları için söz vermez, bu durumlarda sizi çözüm ortaklarına yönlendirir.
  • Bunun dışında ev kullanıcılarına ve şirketlere özel, oluşturduğu bilgisayar seçenekleriyle kullanıcıların ufkunu genişletmeye yardımcı olmaya çalışır ve  en uygun fiyatlandırmayı belirleyerek  çalışma ortaklığı dışında memnuniyet ilkesini prensip edinir.